تاريخ : | | نویسنده : farssalamat

اخبار ,اخبار حوادث ,آزار و اذیت

 

اخبار حوادث - دام شیطانی دزدهای شرور برای زن سرایدار

چهار سارق که پس از بی‌هوش کردن مرد سرایدار، همسرش را مورد آزار و اذیت قرارداده بودند، تحت‌تعقیب قرار گرفتند و یکی از آنها دستگیر شد.

به گزارش جام جم، پانزدهم اردیبهشت امسال یک مرد افغان با حضور در پلیس آگاهی شهرستان شهریار از چهار مرد سارق شکایت کرد.

شاکی گفت: چند سال است با همسرم سرایدار باغ خانوادگی در یکی از محله های این شهر هستیم. شب هنگام همراه همسر و دخترم متوجه صدا شدیم و گمان کردیم سروصدای گربه های باغ است. دقایقی بعد فردی محکم به در خانه کوبید، وقتی در را باز کردم چهار مرد که قمه و چاقو داشتند، مرا به کناری انداخته و به زور وارد باغ شدند.

وی اضافه کرد: متهمان ابتدا سراغ همسر و دختر خردسالم رفتند و آنها را به اتاق سرایداری و مرا هم به اتاق دیگر منتقل کردند. هر چه التماس کردم به خانواده ام کاری نداشته باشید، بی فایده بود. مهاجمان پس از بستن دست و پایم، مرا آن قدر کتک زدند که بی هوش شدم.

مرد شاکی یادآور شد: ساعتی بعد وقتی به هوش آمدم به سختی دست و پایم را باز کردم و با رفتن به اتاقی که همسر و فرزندم محبوس بودند، مشاهده کردم همسرم بشدت زخمی و بی هوش است و دخترم با دست و پای بسته وحشت زده شوکه شده و حرف نمی زند.

شاکی اضافه کرد: سراسیمه به خیابان آمدم، همسایه ها با شنیدن فریادهایم به کمکم آمدند و همسرم را به بیمارستان منتقل کردیم.

مرد سرایدار خاطرنشان کرد: همسرم وقتی در بیمارستان به هوش آمد، وحشت زده بود، او عنوان کرد مهاجمان شرور او را مقابل دختر پنج ساله ام، مورد آزار و اذیت شیطانی قرار داده و با چاقو زخمی اش کرده اند.

شاکی ادامه داد: مردان آزارگر بخشی از وسایل خانه، لوازم صوتی و تصویری، پول، کارت های بانکی من و همسرم و دیگر وسایل قیمتی را سرقت کرده و متواری شدند.

در پی این شکایت و دستور قضایی از سوی بازپرس شعبه اول دادسرای عمومی و انقلاب شهریار تحقیقات گسترده کارآگاهان برای شناسایی و دستگیری سارقان آزارگر آغاز شد. ماموران ابتدا به تحقیق از همسر مرد شاکی پرداختند و او ماجرای تلخی را که برایش رقم خورده بود بازگو و عنوان کرد بعد از این حادثه چند بار تصمیم به خودکشی گرفته، اما همسرش متوجه شده و او را نجات داده است.

در ادامه ماموران با ورود به محل حادثه متوجه شدند مهاجمان شرور سگی را که در محل بوده با غذای مسموم بی هوش کرده و دوربین های مداربسته باغ را نیز دزدیده اند تا ردی از خود باقی نگذارند.

جستجوی گسترده کارآگاهان برای دستگیری متهمان فراری ادامه داشت تا این که ماموران ردپای یک متهم سابقه دار را در این ارتباط به دست آورده و با دستور قضایی وی را تحت تعقیب قرار دادند.

در ادامه پیگیری این حادثه تلخ، پاتوق های احتمالی متهم زیر نظر گرفته شد و پس از گذشت سه ماه از زمان حادثه چند روز پیش کارآگاهان جنایی پلیس آگاهی موفق به شناسایی مخفیگاه متهم به نام مرتضی شدند و او را دستگیر کردند.

متهم با انتقال به پلیس آگاهی اظهارات ضدونقیضی را بیان کرد تا این که ماموران شاکی و همسرش را برای مواجهه حضوری با متهم به پلیس آگاهی فراخواندند که آنها با دیدن متهم او را میان ده ها متهمی که در بازداشتگاه پلیس بودند، شناسایی کردند.

با شناسایی متهم، وی بازجویی شد و درباره آزار و اذیت زن جوان با همدستی سه نفر از دوستانش سکوت کرد، اما سرقت اموال آنها را پذیرفت. با صدور قرار قانونی برای این متهم او روانه زندان شد. با به دست آمدن هویت سه آزارگر دیگر تلاش برای دستگیری آنها ادامه دارد.
اخبار حوادث - جام جم

 رپورتاژ
رفع جای جوش صورت با سابسیژن
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
چگونه راننده دینگ شویم؟
طرز تهیه روغن خراطین
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
اهواز چت
انجام پایان نامه مدیریت
فروشگاه اسباب بازی بازیجو
نمایندگی برندها در ایران
نحوه کاشت ابرو و مزایای آن
سامانه جامع مشاغل شهرری
برگزاری دوره های آموزشی حرفه ای توسط رایتک
تومور اربیت ، علائم ، درمان و جراحی آن ها
استعلام قیمت لحظه ای کالاهای دیجیتال
فال حافظ

لینک های مفید
افزایش فالوور اینستاگرام | آموزش مجازی | جوش فلزات | تجهیزات تالار | کاغذ دیواری | کاغذ دیواری | فلزیاب |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.