اخبار ,اخبار اجتماعی ,بازنشستگان تامین اجتماعی

 

اخبار اجتماعی - اعزام بازنشستگان تامین اجتماعی به عمره و عتبات عالیات

معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان تأمین‌اجتماعی گفت: امکانات تأمین‌اجتماعی برای جلب رضایت همه جانبه بازنشستگان و مستمری‌بگیران کامل نیست، اما امکانات را در حداکثر مقدار ممکن در اختیار آنان قرار می‌دهیم تا بتوانیم رضایت آنان را جلب کنیم.

معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان تأمین‌اجتماعی گفت: کسب سهمیه عمره و اعزام به عتبات عالیات در متن برنامه‌های سازمان تأمین‌اجتماعی برای بازنشستگان و مستمری‌بگیران این سازمان است و در سال‌جاری منطبق با برنامه و امکانات برای اجرای آن اقدام می‌کنیم.

به گزارش ایسنا، دکتر منصور اعتصامی در دیدار با اعضای کانون عالی کارگران بازنشسته و مستمری‌بگیر تأمین‌اجتماعی با بیان این مطلب، افزود: افزودن کالای فرهنگی به سبد خانوارها یکی از شعارهای تأمین‌اجتماعی است و امیدواریم با توزیع عادلانه منابع و توجه به نیازهای بازنشستگان بخشی از درخواست‌ها و نیازهای آنان را فراهم کنیم.

وی گفت: پیامبر عظیم‌الشأن (ص) نسبت به احترام به پیشکسوتان دستورات اکیدی داده است و تأمین‌اجتماعی سازمان خوشبختی است که در خدمت این قشر از افراد جامعه است.

معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان تأمین‌اجتماعی افزود: این سازمان در دوره جدید مدیریت خود ارتباط نزدیک‌تری با شرکای اجتماعی خود برقرار می‌کند و بازنشستگان، مستمری‌بگیران، کارفرمایان و کارگران عامل اصلی در کنار دولت برای تشکیل سازمان تأمین‌اجتماعی هستند و با احیای معاونت فرهنگی در تأمین‌اجتماعی توانستیم ارتباط نزدیکی با بازنشستگان برقرار کنیم.

وی گفت: با وجود امکانات محدود سازمان تأمین‌اجتماعی، تمام مدیران و کارکنان این سازمان درصدد ارائه خدمت بیشتر به شرکای اجتماعی این سازمان هستند.

اعتصامی افزود: احترام به بازنشستگان و پیشکسوتان از وظایف همه است و باید این وظیفه به فرهنگ تبدیل شود. باید فرهنگ جامعه نسبت به بازنشستگان تغییر کند و تأمین‌اجتماعی نیز برای تغییر این فرهنگ تلاش می‌کند و فعالیت‌های این سازمان نیز به سمت جلب رضایت این قشر معظم پیش می‌رود.

وی گفت: امکانات تأمین‌اجتماعی برای جلب رضایت همه جانبه بازنشستگان و مستمری‌بگیران کامل نیست، اما امکانات را در حداکثر مقدار ممکن در اختیار آنان قرار می‌دهیم تا بتوانیم رضایت آنان را جلب کنیم. 

اخبار اجتماعی - ایسنا

 رپورتاژ
رفع جای جوش صورت با سابسیژن
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
چگونه راننده دینگ شویم؟
طرز تهیه روغن خراطین
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
اهواز چت
انجام پایان نامه مدیریت
فروشگاه اسباب بازی بازیجو
نمایندگی برندها در ایران
نحوه کاشت ابرو و مزایای آن
سامانه جامع مشاغل شهرری
برگزاری دوره های آموزشی حرفه ای توسط رایتک
تومور اربیت ، علائم ، درمان و جراحی آن ها
استعلام قیمت لحظه ای کالاهای دیجیتال
فال حافظ

لینک های مفید
افزایش فالوور اینستاگرام | آموزش مجازی | جوش فلزات | تجهیزات تالار | کاغذ دیواری | کاغذ دیواری | فلزیاب |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.