تاريخ : | | نویسنده : farssalamat

 

برخی رقبای انتخاباتی به دنبال ایجاد...

 

دبيركل موتلفه:

برخی رقبای انتخاباتی به دنبال ایجاد اختلاف میان قوای سه گانه هستند


در دوران پس از انتخابات حوادثی به وجود آمد که هنوز هم ادامه دارد و در حال حاضر متأسفانه برخی رقبای انتخاباتی از حالت اپوزیسیون قانونی در نظام تبدیل به اپوزیسیون غیر قانونی شده‌اند.

دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی معتقد است برخی رقبای انتخاباتی به دنبال اینجاد اختلاف میان قوای سه گانه هستند.
به گزارش ايلنا،محمد نبي حبيبي در ديدار اعضاي حزب موتلفه با آيت‌الله مهدوي‌كني گفت: از ابتدای انقلاب اسلامی همواره هجوم به محور اصل تفکر حکومت دینی و ولایت فقیه وجود داشته است.
وي تصریح کرد: اصل تفکر حکومت دینی همواره سابقه‌ای طولانی دارد و از ابتدا تا به امروز دو صف طولانی میان طرفداران این تفکر و مخالفین آن وجود دارد که در مقابل یکدیگر ایستاده‌اند و این تقابل ادامه پیدا خواهد کرد.
دبير كل موتلفه خاطرنشان كرد:در طول تاریخ 3 دهه پرمخاطره انقلاب اسلامی اگر حکومت دینی و رهبری نبود کشور تجزیه می‌شد و اینکه امام خمینی (ره) فرمودند پشتیبان ولایت فقیه باشید تا به مملکت آسیبی نرسد مصداق این مسأله است.
دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی خاطر نشان کرد: در زمان جنگ تحمیلی 50 نفر از روحانیون کردستان در مقابل دشمنان ایستاده و به شهادت رسیدند که عامل باقی ماندن کردستان در کشور وجود حکومت دینی مبتنی بر ولایت فقیه است.
حبیبی با اشاره به اتفاقات پس از انتخابات اظهار داشت: در دوران پس از انتخابات حوادثی به وجود آمد که هنوز هم ادامه دارد و در حال حاضر متأسفانه برخی رقبای انتخاباتی از حالت اپوزیسیون قانونی در نظام تبدیل به اپوزیسیون غیر قانونی شده و میان موضع‌گیری‌های اینها و دشمنان انطباق وجود دارد.
وی ادامه داد : برخی رقبای انتخاباتی بر روی کمک‌های دشمان حساب کرده و درحال حاضر به دنبال ایجاد اختلاف میان قوای سه گانه ، اختلاف علما با یکدیگر شکاف میان نخبگان ، بیان تهدیدات و فشارهای آمریکا و نگران کردن مردم و ایجاد درگیری میان نیروهای وفادار به انقلاب هستند.
دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی تأکید کرد : دشمنان به دنبال برخورد با حکومت دینی مبتنی بر ولایت فقیه و شخص رهبری هستند که باید بسیار مراقب بود.
وی با اشاره به سالروز شهدای 26 خرداد حزب مؤتلفه اسلامی گفت: شهید بخارایی در زمان اعدام انقلابی حسنعلی منصور گلوی او را مورد هدف قرار داد که رئیس دادگاه از او علت این کار را سوال کرد که شهید بخارایی پاسخ داد که گلویی که به روحانیت و مرجعیت بی حرمتی کرده باید دریده شود.
حبیبی در پایان تصریح کرد: حزب مؤتلفه اسلامی همواره در خط ولایت ، مرجعیت و روحانیت حرکت کرده است...../تحلیل:ایلنارپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
جشن عروسی
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
رفع جای جوش صورت با سابسیژن
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
چگونه راننده دینگ شویم؟
طرز تهیه روغن خراطین
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
اهواز چت
انجام پایان نامه مدیریت
فروشگاه اسباب بازی بازیجو

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.