نتانياهو ديگر به اوباما اميدي ندارد و براي کمک به پيروزي رامني در انتخابات آمريکا برنامه‌ريزي مي‌کند

 اخبار,اخبار جدید,اخبار جالب

 

روزنامه الحيات نوشت: نخست وزير رژيم صهيونيستي براي پيروزي نامزد جمهوري خواه در انتخابات رياست جمهوري آمريکا برنامه ريزي مي کند.

ين روزنامه لندني در پايگاه اينترنتي امروز خود در مقاله اي به قلم جهاد الخازن نوشت: اسرائيل زرادخانه هسته اي دارد اما معاهده منع گسترش سلاح هاي هسته اي را امضا نکرده است. اسرائيل يک دولت نژادپرست اشغالگر است که هر روز فلسطيني ها را در خاک خود نابود مي کند. تل آويو از آمريکا مي خواهد ايران را، درصورت ادامه برنامه هسته ايش، به جنگ تهديد کند. همچنين مي کوشد از طريق واشنگتن براي ايران خط قرمز تعيين کند. 

آمريکا، چند هفته پيش از برگزاري انتخابات رياست جمهوري، با باج خواهي شديد اسرائيل مواجه است. اسرائيل از آن مي خواهد به باند لابي صهيونيست، نومحافظه کاران و اعضاي ليکود کمک کند تنها به اسرائيل وفادار بمانند. بنيامين نتانياهو، جنايتکار جنگي که در حمله سال 1968 به هواپيماهاي غيرنظامي در فرودگاه بيروت شرکت داشته است، به باراک اوباما رئيس جمهور آمريکا دستور مي دهد به ايران هشدار دهد و اين کشور را در صورت متوقف نکردن فعاليت هسته ايش به جنگ تهديد کند. افزون بر اين، به کاخ سفيد پيشنهاد تعيين خطوط قرمزي را مي دهد که اگر ايران آن ها را رعايت نکند، هدف حمله نظامي آمريکا و اسرائيل قرار مي گيرد.

نخست وزير اسرائيل در آينده نزديک به آمريکا سفر خواهد کرد. به نظر مي رسد باراک اوباما قصد ندارد به استقبال او برود؛ زيرا مي داند نتانياهو او را براي اتخاذ موضعي برضد ايران که به نفع کشورش نيست، تحت فشار قرار خواهد داد او همچنين مي داند اگر در برابر فشارهاي نتانياهو تسليم شود، به جايگاهي که مردم به او داده اند، خيانت کرده است و اگر اين فشارها را نپذيرد، اسرائيل و رسانه هاي آمريکايي از آن به عنوان نکته اي در تبليغات خود برضد اوباما بهره مي گيرند./باشگاه خبرنگاران

 رپورتاژ
رفع جای جوش صورت با سابسیژن
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
چگونه راننده دینگ شویم؟
طرز تهیه روغن خراطین
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
اهواز چت
انجام پایان نامه مدیریت
فروشگاه اسباب بازی بازیجو
نمایندگی برندها در ایران
نحوه کاشت ابرو و مزایای آن
سامانه جامع مشاغل شهرری
برگزاری دوره های آموزشی حرفه ای توسط رایتک
تومور اربیت ، علائم ، درمان و جراحی آن ها
استعلام قیمت لحظه ای کالاهای دیجیتال
فال حافظ

لینک های مفید
افزایش فالوور اینستاگرام | آموزش مجازی | جوش فلزات | تجهیزات تالار | کاغذ دیواری | کاغذ دیواری | فلزیاب |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.