تاريخ : | | نویسنده : farssalamat

 

 

جعقر محمدی،چند روزی است که یک خلبان معلوم الحال - معلوم الحال بودنش را توضیح می دهم - یک هواپیمای بوئینگ 727 را بدون باز شدن چرخ هایش در فرودگاه مهرآباد طوری بر زمین نشانده که خون از دماغ کسی نیامده است.

بعد هم مصاحبه کرده که وقتی فرود می آمده روی باند فرودگاه "فوم" نریخته بودند و ممکن بود هواپیما آتش بگیرد ودر جایی هم گفته که در فیس بوک ، خودش و بچه هایش نشسته اند و مدام به پیام های تقدیر و تشکر مردم پاسخ می دهند.

این پپه حقیر سراپا تقصیر البته آدم بدبینی نیستم ولی مطمئن هستم که این خلبان بی برو برگرد ریگی به کفش دارد. اما دلایل بنده که اسنادش هم موجود است ولی در این برهه حساس اسناد را منتشر نمی کنم:

اولندش این خلبان عکسی دارد که کراوات زده است و همین یک کراوات به تنهایی برای روشن شدن نیمه پنهان او کفایت می کند و اگر جاسوس نباشد حکماً سلطنت طلبی چیزی هست.

دویّماً همین که یک هواپیمای آمریکایی را با آن وضعیتی که چرخ نداشته ، سالم فرود آورده نشان می دهد که می خواسته برای نظام سلطه تبلیغ کند که " ای مردم ببینید اینا چی ساختن که بدون چرخ هم فرود می آید!"

اگر ایشان راست می گوید چرا صبر نکرد آقای دکتر منوچهر منطقی هواپیمای ملی اش را به بازار بدهد و بعد بدون چرخ با آن فرود بیاید؟ چرا این نمایش را با هواپیمای آمریکایی انجام داد؟

من حتی حدس می زنم که این کار برای تحت الشعاع قرار دادن قیام اشغال وال استرلیزه ( یا چیزی تو این مایه ها) انجام شده است.

سیّما انتقاد کرده که فوم نریخته اند توی باند و گفته اند نداشتیم. به نظر بنده این حرف ایشان مصداق بارز "سیاه نمایی" و " تبلیغ علیه نظام" است و الا مگر نمی شود مسافران هنگام پرواز هرکدامشان مقداری صابون و شامپو و مایع ظرفشویی همراه خودشان بیاورند تا هم بهداشت فردی شان رعایت شود و مریض نشوند و هم اگر چرخی چیزی باز نشد بریزند روی باند تا حسابی کف کند و طیاره آتش نگیرد؟

(من همیشه معتقد بودم باید در کنار انتقاد ، راهکار هم ارائه داد ؛ این هم نمونه اش)

اما چهارماً - که از آن سه تای اولی مهم تر است- این خلبان معلوم الحال ، رسماً اعتراف کرده که در فیس بوک صفحه دارد(خدایا منو ببخش) ؛ این یعنی این که ایشان "وی پی ان" هم دارد که دیگه بدتر!

به نظر این پپه حقیر سراپا تقصیر ، این خلبان باید به اتهام -ببخشید- به جرمِ استفاده از فیلتر شکن و  رفتن به فیس بوک محاکمه و محکوم شود.

من باز حدس می زنم که اگر یک استنطاقی بشود مُقُر می آید که در آن قضیه آب بازی هم دست داشته و ای بسا در یکی از سفرهای خارجی دستورش را گرفته و آورده است.

البته مسائل دیگری هم هست ولی همین چند مورد برای ارضای حس خود پوآرو پنداری این پپه حقیر سراپا تقصیر فعلاً کفایت می کند و من الان خیلی خوشحالم..../عصر ایرانرپورتاژ
رفع جای جوش صورت با سابسیژن
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
چگونه راننده دینگ شویم؟
طرز تهیه روغن خراطین
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
اهواز چت
انجام پایان نامه مدیریت
فروشگاه اسباب بازی بازیجو
نمایندگی برندها در ایران
نحوه کاشت ابرو و مزایای آن
سامانه جامع مشاغل شهرری
برگزاری دوره های آموزشی حرفه ای توسط رایتک
تومور اربیت ، علائم ، درمان و جراحی آن ها
استعلام قیمت لحظه ای کالاهای دیجیتال
فال حافظ

لینک های مفید
افزایش فالوور اینستاگرام | آموزش مجازی | جوش فلزات | تجهیزات تالار | کاغذ دیواری | کاغذ دیواری | فلزیاب |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.